Yhteystiedot Orivesi

Tule käymään, soita tai jätä viesti lomakkeella.

Sijaintimme

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Teollisuustie 23
35300 Orivesi

Aukioloajat

Autohuolto ja -korjaamo, pikahuolto, rengaspalvelut

MA - PE 8:00 - 17:30
LA Suljettu

Varaosamyymälä

MA - PE 8:00-17.30
LA 10:00-14:00

Automyynti, vuokraus

MA - PE 10:00 - 17:30
LA 10:00 - 14:00

Asiakaspalvelu

Varaosat ja tarvikkeet
03-730 3991

Huolto ja tuulilasit
03-730 3992

Renkaat ja vanteet
03-730 3990

Automyynti
03-733 4990

Tervetuloa!

Oriveden toimipisteestämme löydät kattavan valikoiman vaihtoautoja sekä monipuoliset palvelut. Automyynnin lisäksi palveluihimme kuuluvat:

Lähes kaikkiin vaihtoautoihimme on saatavilla 12 tai 24 kk:n huoltosopimus kiinteällä kuukausierällä.

Tutustu ja ota yhteyttä! Voit myös jättää meille yhteydenottopyynnön oheisella lomakkeella.

Tiloissamme toimii lisäksi Oriveden Autokatsastus Oy.

Yhteydenotto

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilöstö

Karo Tarkkanen – Ysitien Auto

Karo Tarkkanen

Myymälävastaava

0444-999907

karo.tarkkanen@ysitienauto.com

Henkilöitä ei löytynyt.
Veera Tolvila – Ysitien Auto

Veera Tolvila

Vuokrauksesta vastaava

0400-999 494

vuokraus@ysitienauto.com

Petra Aronen – Ysitien Auto

Petra Aronen

IKH-myyjä

044-7099919

ikh@ysitienauto.com

Pasi Paavola – Ysitien Auto

Pasi Paavola

Tukkumyyjä (Fixus)

044-7099916

pasi.paavola@ysitienauto.com

Severi Röman – Ysitien Auto

Severi Röman

Varaosamyyjä (Fixus)

0444-999906

orivesi@fixus.fi

Maarit Tuominen – Ysitien Auto

Maarit Tuominen

Varaosamyyjä

0444-999906

orivesi@fixus.fi

Riku Hietikko-Kaukola – Ysitien Auto

Riku Hietikko-Kaukola

Toimitusjohtaja

0400-664332

riku.hietikko-kaukola@ysitienauto.com

Tommi Humppi – Ysitien Auto

Tommi Humppi

Talouspäällikkö

045-1236900

tommi.humppi@ysitienauto.com

Karo Tarkkanen – Ysitien Auto

Karo Tarkkanen

Myymälävastaava

0444-999907

karo.tarkkanen@ysitienauto.com

Jasmin Hietikko-Kaukola – Ysitien Auto

Jasmin Hietikko-Kaukola

Markkinointivastaava

044-7099917

markkinointi@ysitienauto.com

Niko Riekkovaara – Ysitien Auto

Niko Riekkovaara

Korjaamon työnjohtaja

040-7474060

niko.riekkovaara@ysitienauto.com